11 rokov

Veľkolepá oslava narodenín bubnovej show CAMPANA BATUCADA a záver kultúrneho leta v Nitre!

S účasťou hostí z celého sveta, pompéznym alegorickým sprievodom, koncerty LE PAYCO, CAMPANA BATUCADA a hostia, POLEMIC, tanečná animácia latinsko-amerických tancov a DJ KALI, bohatý sprievodný program, detský program a detské atrakcie, verejné a bezplatné tanečné a bubenícke workshopy…

Všetko vďaka priateľstvu a spolupráci CAMPANA BATUCADA s týmito úžasnými umelcami, ktorí pozvanie bez váhania prijali.
ĎAKUJEME

Ďakujeme

Nie je možné poďakovať všetkým, nie je možné vyjadriť tú obrovskú vďaku! A viete prečo? Pretože celý festival sme dokázali spraviť bez sponzorov. Všetky workshopy sme darovali, boli bezplatné a verejné.
Na workshop bubnovania sme dali k dispozícii cca 120 krásnych nástrojov a všetky boli obsadené. CAMPANA BATUCADA zaplatila všetky náklady spojené s letenkami a pobytom svetových mien brazílskych perkusií a workshop s nimi bol verejný a bezplatný. Bola pre nás obrovskou cťou mať ich tu.
Ďakujeme nášmu mestu Nitra a spoluorganizátorovi festivalu za námestie, pešiu zónu a energie s tým spojené, ďalej pomoc pri technickom zabezpečení, upratovaní a bezpečnosti.
Ďakujeme Konzervatóriu v Nitre a Akadémii tanca za priestor a spoluprácu pri tanečných workshopoch s úžasnou Lizandrou, tiež boli verejné a bezplatné.
Ďakujem Lucka, že si stála pevne stále pri mne a stále ma posúvala…
Ďakujem Kubko, ktorý si pri mne od začiatku a postavil si pre nás stage, ktorý nemal obdoby, aj napriek únave a prekážkam ktoré si lámal jednu za druhou.
Ďakujem Lenka, ktorá si svojou precíznosťou a prísnosťou robila PR.
Ďakujem chalani z Life House, že ste tomu verili a spravili všetko preto, aby návštevníci mali super jedlo a nápoje. Všetkým stánkarom.
Ďakujem Radovan Michalov a Top Event Shows, za Tvoje priateľstvo a že si nám dal do Nitry projekty, ktoré majú úspech po celom svete. (Mirror Family a BIG NAMES)
Ďakujem Dusho za Tvoje moderovanie, nikto by to lepšie nespravil. Ako priateľ, niekedy aj môj bubeník a dnes riaditeľ veľkých projektov.
Ďakujem chalanom Le Payco, za parádny koncert.
Ďakujem Mestre Mario Pam, že si prijal moje pozvanie a priletel len kvôli nášmu festivalu zo Salvadoru da Bahia.
Ďakujem Dende.. priateľ, ktorý si bol v Nitre už po siedmy krát a teraz z USA, len kvôli našim narodeninám.
Ďakujem Patinho, môj starý priateľ, ktorý si bol s nami na začiatku, ďakujem Lizandra! Bolo mi veľkou cťou stáť s vami na rovnakom pódiu!
Ďakujem Dúhalka, že si rozveselila detské tváričky a pomohla nám ukázať, že svet je farebný.
Ďakujem kamarátom z POLEMIC! Ďakujem vám Bailadorky, naše dvorné tanečníčky.
Ďakujem Abadá Capoeira Slovensko a Martin Fogo Halász, braček…
Ďakujem Paťko, za grafiku, Pali za web stránku. Že ste reagovali v akejkoľvek časti dňa a spravili ste všetko o čo som prosil.
Ďakujem našim fotografom za nádherné zábery! Miloš, Jurko, Marko ste skvelí.
Ďakujem Lukáš a Števo, ktorý ste celý deň držali kamery v rukách, moc sa na vaše videá tešíme.
Ďakujem Peťko! Za kostýmy, ktoré vďaka Tebe prišli z Brazílie domov. Za to, aký si spravil alegorický sprievod! Priniesol si sem karneval, áno.
Ďakujem bubeníkom JAMADAN, za účasť na našej oslave. Ďakujem za rešpekt, že nezabudnete spomenúť, že som stál pri vašich začiatkoch aj keď ste dnes vyrástli na skvelú kapelu a sú z vás takí skvelí bubeníci.
Ďakujem Nikolete Drummer a jej úžasným rodičom.
Ďakujem mojim bubeníkom, že na sebe pracujú, že unesú môj prísny prístup. Preto dokážete hrať so svetovými bubeníkmi na rovnakom pódiu. Ľúbim vás!
Ďakujeme RAI, že nám k narodenínám dali nádhernú limuzínu, vážim si dlhoročnú spoluprácu.
Ďakujem Deži a Mlyny Cinemas. Ďakujem Paľovi Ferčákovi za pomoc pri technických a organizačných veciach, tiež všetkým zamestnancom oddelenia kultúry, ktorí boli pri nás.
Ďakujem všetkým dobrovoľníkom, ktorý pomáhali celý deň.
Ďakujem našim rodinám! Vďaka vám to bola explózia pozitívnej nálady, úžasnej atmosféry a krásnej energie. Naše 11. narodeniny!
A ďakujem Bože za to počasie, nesklamal si!
Igor Holka – zakladateľ a líder Prvej školy samby na Slovensku, učiteľ a občan Nitry

Učinkujúci a vďaka patrí

Dendê Macêdo (USA/BRASIL)

Dominika Titková & Friends

Naši dlhoroční priatelia a spoluhráči z projektu LATINOSHOW. 8–členná kapela s vášňou pre latinsko-americké rytmy, profesionálni muzikanti a originálne aranžmány plné kvalitnej hudby. Viac o kapele na www.dominikatitkova.sk

Abadá Capoeira Slovensko a Martin Fogo Halász

Bailadora Dance Group a Alenka Ledvényiová

Lee’o Peréz (Venezuela) – tanečník a inštruktor salsy

Lukáš Lacko – gajdy

Fotogaléria

Bezplatný tanečný workshop Akadémia tanca

Bezplatný tanečný workshop Súkromné konzervatórium v Nitre