EUSEBIO + Vivas Dance Group

Jeho prejav je živelný, rytmus strhujúci a nespútaná energia vysoko nákazlivá.

Spevák, showman a songwriter Eusebio sa narodil v hudobníckej rodine v meste Camagüey na Kube. Spev vyštudoval na konzervatóriu v hlavnom meste Havane, kde začal svoju hudobnú kariéru. V rámci rôznych hudobných zoskupení koncertoval nielen na Kube ale aj v početných európskych krajinách.

Od roku 2009 pôsobí Eusebio ako sólista a sprostredkúva energiu a radosť plynúcu z latino hudby publiku v našej krajine i u susedov, tak prostredníctvom svojich temperamentných live vystúpení na kultúrnych, spoločenských a klubových podujatiach ako aj prostredníctvom vlastnej hudobnej tvorby.

V roku 2017 vydal v spolupráci s producentom Petrom Pannom debutový album La Farándula. Single La farándula, Bailame, La música, Vamos, El destino vydali aj s videoklipmi a boli hrané v mnohých slovenských rádiách. Eusebio a Peter sa s nimi v doprovode umelcov ako Vivas Dance Group, Campana Batucada, Ladylicious predstavili aj v televíznych shows.

Eusebio má na konte viacero spoluprác so slovenskými producentmi Peter Pann, Mairee, Drozďo a Demex, interpretmi Kali, Čistychov, Boki, Miky Mora, Suvereno, Veronika Strapková či Mišo Biely. Mnohé z nich sa na youtube tešia niekoľkomiliónovým vzhliadnutiam. Jeho posledná spolupráca s producentom Mairee a Bounce Inc “Mamita” vyšla v zahraničnom vydavateľstve Olivera Heldensa – OH2 records.